עדשות חודשיות מומלצות

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות משמעותית בתחום עדשות המגע, בהשוואה לשנים קודמות אז היו קיימות מספר סוגים מצומצם של עדשות, כיום ישנם כמעט אינסוף סוגים שונים. אם בעשורים הקודמים עדשות המגע היו עשויות חומרי סיליקון בלבד, כיום התרכיבים משתנים ומשתכללים מתרכובות מים והיידרוג'ל ועוד לא מעט בסיסים שונים מהן עשויות עדשות מגע. מלבד התרכובות שמהן עשויות כיום עדשות המגע, מבין מנעד העדשות השונות עדשות מגע חודשיות מצליחות להפוך לדי פופולריות ביחס לשאר הסוגים.
עדשות אלו מעניקות שימוש יומי מקסימלי, תחזוקה קלה והחלפת עדשה בתום תקופה של חודש ובכך למנוע הצטברות משקעים וחיידקים שונים.

Air Optix HydraGlyde Multifocal

העדשה מבית "אלקון" יוצרה על מנת להעניק תחושת לחות לאורך כל היום, כל זאת הודות לפיתוח ייחודי בשם "Aqua Multifocal" המתבסס על טכנולוגיית היידרוג'ל מובנית אשר מעניקה לעדשה תחושת נוחות טבעית ונינוחה לאורך כל היום. עדשות אלו נמצאו גם טובות לטיפול בפרסביופיה ומחיר חפיסה בת שישה עדשות, בין 190-320 שקלים.

FreshLook Dimensions

העדשות freshlook שגם הן מבית "אלקון", מציעות סוג חדש של עדשות מגע חודשיות הכוללות שלושה צבעים שונים לעדשה, ירוק ים, טורקיז וכחול ספסיפיק. העדשות המעולות הללו יכולות להגיע גם ללא מספר ולכאלו שרק רוצים לרענן את צבע העיניים שלהם, עם זאת תרכובת העדשה הינה זהה לעדשות מסוג Ciba Vision הידועות ביעילותן ויכולת השימוש המרובה שלהן. עלות של חפיסה בת שישה עדשות נעה בין 275-330 שקלים.

Bausch and Lomb ULTRA for Presbyopia

העדשות של חברת "Bausch & Lomb" יוצרו בעיקר על מנת להילחם בפרסביופיה ולאלו הנמצאים שעות רבות אל מול המסכים, כך העדשה המעולה הזו מאשרת שימוש של עד 16 שעות!  מלבד זאת לעדשה שלושה אזורים פרוגרסיביים על מנת לשמור על ראייה חדה ומפוקסת לכל טווח ראיה, קצר, ארוך וביניים.
עלות חפיסה בת שישה עדשות נעה בין 265-289 שקלים.

 Frequency Xcel Toric XR

מלבד השם המגניב של העדשות המיוצרות בידי "Coopervision" נותנת מענה לסובלים מסטיגמצה והינן עדשות טוריות, הן נשענות על גמישות מעולה המתבססת על טכנולוגיית Methafilcon A ועוזרת להתאמה מושלמת בין העין אל העדשה. עלות של חפיסה בת שישה עדשות נעה בין 200-257 שקלים.